021-66751412

به وب سایت تخصصی دریل مگنت خوش آمدید!

 

 

۱. قبل از هر چیزی ابتدا باید از انتخاب درست مدل و سایز دریل مگنت برای کاری که قرار به انجام است اطمینان حاصل فرمایید. بدیهی ست که کارآیی هر دستگاه و ابزار هنگامی به نقطه ی بهینه ی خود می رسد که در جای درست خود و به صورت اصولی استفاده شود. به طور مثال سوراخکاری تیرآهن با ورق های ساختمانی یا ورق های آلیاژی صنعتی در صنایع ماشین سازی هر کدام متفاوت بوده و ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشد. برای انتخاب دریل مگنت مناسب از فروشنده ی خود کمک بخواهید.

۲. مته های گردبر در دو سایز ۳ سانت و ۵.۵ سانت موجود می باشند که باید متناسب با ضخامت ورق و عمق سوراخ انتخاب شوند.در صورت وجود ضخامت های بالای ۵۵ میلی متر مته های ۷۵ میل و ۱۰۰ میل به صورت سفارشی جهت پروژه تامین می گردد.

۳. با توجه به اینکه این دستگاه ها قطر سوراخ را می برد و به صورت پولکی شکل به بیرون می اندازد ، پس نیازی به مته های قطر پایین تر(پیشرو) ندارد و سوراخ در یک مرحله ایجاد می گردد. به خاطر همین امر باید از فشار بیش از مقدار لازم به مته فرز خودداری نمود و با سرعت مناسب عمل نمود. به طور متوسط این امر طول مدت سوراخکاری را به یک سوم و یا یک چهارم کاهش می دهد . به طور مثل سوراخ ایجاد شده با مته در طی دو مرحله و در زمان ۴ دقیقه را به ۱ دقیقه و در یک مرحله کاهش می دهد که این امر خود در کاهش هزینه ی مته ی مصرفی موثر و قابل توجه است.

۴. دریل مگنت ها دارای مخزن مایع خنک کننده می باشد که حتما باید با روغن حدیده و مخصوص پر شود و نیز هنگام سوارخکاری مداوم و زیاد مته ها با اسپری مخصوص به خود خنک شوند. در صورت استفاده از آب صابون رقیق و مایعات غیر مرتبط استهلاک مته و فشار وارد بر دستگاه افزایش می یابد.

۵. با توجه به وات و توان دستگاه ها و در شرایط مختلف کاری هر ساعت و چند ساعت باید دستگاه را خاموش نموده و بعد از مدت پیشنهادی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه به کار مجدد پرداخت. لازم به توضیح است که این قسمت بر اساس تجربه ی عملی و مشاهده ی دستگاه های مختلف پیشنهاد می گردد و دلیل بر ضعف و یا قدرت پایین دستگاه نمی باشد. بلکه به منظور کارآیی بهتر و استهلاک کمتر مورد پیشنهاد قرار می گیرد.

#دریل مگنت #دریل_مگنت #دریلمگنت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی

نقشه سایت

خانه

درباره

خدمات

آخرین اخبار

تماس با ما

درباره رادیران

بزرگترین مرجع فروش دریل مگنت در ایران

تمامی حقوق وب سایت محفوظ است. طراحی سایت دارکوب | هاستینگ با دارکوب